Peipsiääre valla 2024 a. kaasava eelarve ideede tutvustamine

Esmaspäeval, 6. mail kell 18.00 toimub Peipsiääre vallamaja II korruse saalis 2024. a kaasava eelarve ideede tutvustamine, kus saab esitada täpsustavaid küsimusi. Tule kuulama või vaata otse Facebookist!

Peipsiääre valla 2024. aasta kaasava eelarve ideede taotlused vaadati läbi volikogu kogukonnakomisjoni ja vallavalitsuse esindajate poolt.
Kaasavasse eelarvesse esitati üheksa ideed, millest viis vastasid tingimustele ja pääsesid hääletusele.
Ideede poolt saab hääletada kahe nädala jooksul alates 7. maist kuni 21. maini 2024 elektrooniliselt infosüsteemis VOLIS www.volis.ee.
Hääletusele lähevad järgmised ideed:
IDEE nr 1: Pala paisjärve avaliku ranna taastamine
IDEE nr 2: Pala Kultuurimaja/Noortekeskuse terrassi varjualune
IDEE nr 3: Vara mõisapargi lehtla
IDEE nr 4: Alatskivi madalseiklusrada
IDEE nr 5: Alatskivi siselasketiir ja varjumiskoht
Ideedega saab tutvuda Peipsiääre valla kodulehel: www.peipsivald.ee/kaasava-eelarve-ideed-2024
Lisainfo: arendusnõunik Taivo Tali, telefon 5399 1150, e-post taivo.tali@peipsivald.ee