« Tagasi

Peipsiääre vald tunnustas koolide tublisid õpilasi

Reedel, 10. juunil 2022 toimus Alatskivi lossi sõiduhobuste tallis valla parimate õpilaste vastuvõtt, kuhu oli kutsutud 106 valla koolide õpilast. Peipsiääre vallavanem Piibe Koemets ja abivallavanem Peeter Kiuru andsid õpilastele pidulikult üle kiiruskirjad ja Peipsimaa käsitöö präänikud.

Piibe Koemets ütles oma sõnavõtus, et head tulemused ei tule niisama, selleks on vaja teha tööd. „Haridus on oluline ja kui täna oled saavutanud juba kõrged tulemused, siis on elus ka edaspidi Sul suuremad valikud. Ei tasu loota ainult enda andekusele. Tänan Sind Peipsiääre valla poolt, et oled eeskujuks oma koolikaaslastele ja sõpradele, aga ka  vennale või õele. Kahtlemata oled teinud oma vanematele  toreda kingituse, sest mis saaks olla emale ja isale parem teadmine, kui see, et ta on oma vanema tööd väga hästi teinud. Aitäh!" sõnas vallavanem ja tänas Peipsiääre valla nimel ka lapsevanemaid suurepärase töö eest!

Tänusündmuse korraldas Peipsiääre valla haridus-ja noorsootööspetsialist/osakonna juhataja Bianka Makoid, muusikalise poole eest hoolitses Alatskivi Kunstide Kooli direktor Kristjan Kallavus. Õpilastele esinesid lauluga Grethel Koch, kitarril Getter Pavlov ning mustkunstnik Marek Sandermat. Aitäh kõigile!

Ilusat suve ja tublisid saavutusi uuel õppeaastal!

Fotogalerii