PEIPSIÄÄRE VALD KUULUTAB VÄLJA KONKURSI „KAUNIS KODU 2020“

Konkursi "Kaunis Kodu" eesmärgiks on Peipsiääre vallas heakorrastatuse tõstmine, elukeskkonna kaunimaks ja puhtamaks muutmine ning töö- ja elamiskultuuri au sisse tõstmine.
Ühte majapidamist tohib esitada ka korduvalt, kuid mitte enne viie aasta möödumist eelmisest tunnustusest (st tänavu esitatud majapidamised võivad olla tunnustuse saanud mitte hiljem kui 2014)

MTÜ Eesti Kodukaunistamise Ühendusel on kaunite kodude hindamiseks koostatud hindamise juhend: https://www.iluskodu.ee/fai…/…/kaunis_kodu_hindam_juhend.pdf

KONKURSS HÕLMAB:

•traditsioonilisi kauneid kodusid ja teisi objekte (eramud, väikesed ühismajad, korterelamud, maakodud, suvilad, hotellid, turismitalud, koolimajad, seltsimajad, kirikud ja muud kultushooned, mererannik, kaldad, järved, tiigid, kalmistud, parkmetsad jne) ning eriprojekte:

•parim tööstusmaastik: (tootmishooned- ja talud, põllumajanduskeskused, farmid, aitkuivatid, töökojad jm).
•parim tervisespordirajatis: (kergliiklusteed, terviserajad, spordikeskused jm. mis on omavalitsuste finantseerimisel loodud rajatised).
•kaunis muinsuskaitseobjekt: koostöös muinsuskaitseametiga (omanike vahenditega restaureeritud objektid nagu elamud ja eramud),
•kauneim kortermaja: esitab üleriigilisele hindamiskomisjonile Eesti Korteriühistute Liit.
• alates 2019 konkurss „Eesti tark kodu".

Kaunist kinnistust või konkursil osalemise soovist palume teatada hiljemalt 01.07.2020 Peipsiääre Vallavalitsusele

tel:
(+372) 730 2370
või
(+372) 504 1491

e-posti aadressitele:
vald@peipsivald.ee
või
vaino.kiviruut@peipsivald.ee

Teates peab sisalduma kinnistu nimi, omaniku nimi/nimed, küla ja võimalusel omaniku tel number ja e-post.

Konkursile „Kaunis kodu" võivad kinnistuid esitada kõik valla elanikud.