Vaimset tervist toetavad tasuta teenused Peipsiääre vallas

Peipsiääre vald sai Sotsiaalministeeriumilt toetust programmist „Vaimse tervise teenuse toetus kohalikule omavalitsusele aastal 2022". Toetuse eesmärgiks on pakkuda valla elanikele vaimse tervise teenuse võimalusi.

Teenuse osutamise periood on 01.08.2022 – 31.12.2022 ning teenused on valla elanikele TASUTA.

Peipsiääre vallavalitsusel on koostööleping MTÜ-ga Parem Pere, mille psühholoogid pakuvad järgmiseid vaimse tervise teenuse võimalusi:

• individuaalne psühholoogiline nõustamine;
  • psühholoogiline grupinõustamine;
  • mänguteraapia ja liivateraapia;
  • pereteraapia;
  • leinanõustamine;
  • tööpsühholoogi teenus.

MTÜ Parem Pere psühholoogid võtavad vastu Peipsiääre vallamaja 2. korrusel (eraldi sissepääs) ja nende vastuvõtuajad selguvad iga kuu eraldi.

Vajalik on eelnev registreerimine!

Selleks palume pöörduda valla sotsiaalosakonna  juhataja Kätlin Serveti (katlin.servet@peipsivald.ee, 5305 0730), lastekaitsespetsialisti Inga Jegorova (inga.jegorova@peipsivald.ee, 5390 1252) või mõne teise valla sotsiaaltöötaja poole.