« Tagasi

Peipsimaa tublide tunnustamine 2019

MTÜ Peipsimaa Turism ootab kandidaate Peipsimaa parimate tegijate ja tegude tunnustamiseks. Tunnustamise eesmärk on tõsta Peipsimaa kui turismipiirkonna tuntust ja mainet ning tunnustada ja motiveerida turismi ettevõtteid, -inimesi ja -organisatsioone.

  • Kandidaatide esitamine: 01.11 - 17.11.2019
  • Kandidaate võivad konkursile esitada eraisikud, ettevõtted, omavalitsused ja organisatsioonid. Esitada võib mitu kandidaati. 
  • Kokku tunnustatakse 3 erinevas kategoorias, igas kategoorias antakse välja 3 auhinda
  • Tunnustuse saajad selguvad 10. detsembril Peipsimaa Arengufoorumil (Mustvee kultuurimajas)
  • Peipsimaa piirkond, kus tunnustuse saaja tegutseb - Alutaguse, Mustvee, Peipsiääre, Tartu (Piirissaar ja Saadjärve piirkond), Luunja, Kastre (Võnnu), Räpina ja Setomaa vallad
  • Kandidaate saab esitada kuni 17.11.2019 järgmisel lingil: https://forms.gle/T72hNJQdDjS6tF6E8

Auhinnaks on Peipsimaa KULDKALA

Tunnustamise kategooriad: 

1.     Tegus Peipsimaa Turismiarendaja 2019

2.     Tubli Peipsimaa Turismitegu 2019

3.     Atraktiivne Peipsimaa Turismiobjekt 2019

 

1. Tegus Peipsimaa Turismiarendaja 2019

Tunnustatakse silmapaistvat isikut, organisatsiooni või ettevõtet, kes on oma tegevusega suunanud positiivset tähelepanu Peipsimaale ja kaasa aidanud turismi arengule.

Kategooriasse PEIPSIMAA PARIM TURISMIARENDAJA on esitatud nominendid, kes on juba pikaajaliselt eriliselt silma paistnud järjepideva arenguga, kes on kaasa aidanud Peipsimaa kui turismipiirkonna tuntusele ja on alati avatud koostööle erinevate osapooltega 2009-2019. 

2. Tubli Peipsimaa Turismitegu 2019

Tunnustatakse turismitegu, mis on silma paistnud, esile tõusnud ning kaasa aidanud Peipsimaa piirkonna turismi arengule. Näiteks sündmused, koolitused, messid, uued algatused.

Kategooriasse PARIM TURISMITEGU on esitatud nominendid, kes on eriliselt silma paistnud ajavahemikul  2009 – 2019.

3. Atraktiivne Peipsimaa Turismiobjekt 2019

Tunnustatakse objekti (majutust, toitlustust, muuseumi, looduslikku vaatamisväärsust, toodet, õpituba vms), mis on viimase kümmel aasta jooksul nähtavalt esile tõusnud, arenenud.

Kategooriasse ATRAKTIIVSEIM TURISMIOBJEKT on esitatud nominendid, kes on loonud omanäolise, atraktiivse ning piirkonnale tuntust toonud objekti, toote, teenuse jne ajavahemikul 2009-2019.