Peipsiääre Vallavalitsus ootab oma meeskonda infospetsialisti

Peipsiääre Vallavalitsus võtab tööle

INFOSPETSIALISTI

Infospetsialisti peamised tööülesanded on valla mainekujundamise korraldamine ja turundamise koordineerimine, vallalehe sisuline toimetamine ja väljaandmise korraldamine, valla veebilehe ning sotsiaalmeediakanalite administreerimine.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on:

• kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel (soovitavalt meediasuhtlusega seostuval erialal)
  • eelnev töökogemus sarnasel töökohal
  • artiklite ning pressiteadete loomise ja toimetamise oskus
  • veebilehtede ning sotsiaalmeediakanalite arendamise ja haldamise oskus
  • hea koostööoskus
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning hea vene keele oskus
  • tööülesannete täitmiseks vajalik arvuti kasutamise oskus, sealhulgas töökohal vajalike teksti-, tabeli-, foto- ja videotöötlusprogrammide kasutamise oskus
  • valmisolek paindlikuks tööajaks

Kasuks tuleb:

• foto- ja videotöötluse oskus
  • üldised teadmised riigi- ja omavalitsussüsteemist ning reguleerivatest õigusaktidest

Pakume:

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • erialase koolituse võimalusi
  • 35 päeva põhipuhkust

Elulookirjeldus, haridust tõendavad dokumendid ja lühike videotutvustus saata e-posti aadressile vald@peipsivald.ee hiljemalt 27.09.2022.

Motivatsioonikirja asemel ootame Sinult umbes 3 minutilist videotutvustust, mis sisaldaks enesetutvustust, eelneva töökogemuse kirjeldust ning Sinu visiooni uuest töökohast.

Täiendav info vallavanem Piibe Koemets, piibe.koemets@peipsivald.ee 529 1771