TAS kutsub Peipsiääre valla aktiivseid tegutsejaid 30. juunil Koosale ümarlauale

Head Peipsiääre valla aktiivsed tegutsejad!

Tartumaa Arendusselts korraldab uue programmperioodi LEADER strateegia koostamiseks ümarlauad Tartumaa valdades, et kaardistada piirkondade prioriteedid ja kitsaskohad ning saada sisendit sobivate toetusmeetmete ja taotlemistingimuste kujundamiseks. Ootame osalema ettevõtjaid, MTÜde eestvedajaid, vallavalitsuste töötajaid ja sotsiaalvaldkonnaga seotud ametnikke.

Ümarlaua viivad läbi TASi strateegia eksperdid Marika Saar ja Mihkel Laan ning TASi tegevmeeskond.

Peipsiääre valla ümarlaud toimub 30. juunil kell 10.00–12.30 Koosa Rahvamajas (Keskuse, Koosa küla). Palume teil oma osalusest märku registreerudes  SIIN

TASi uue perioodi strateegia keskendub lisaks ettevõtluse, kogukondade ja koostöövõrgustike arendamisele ka uute väliskeskkonna väljakutsete (rohepööre, digitaliseerimine jms) mõtestamisega. Koosloomes koostatakse läbimõeldud strateegia, mis vastab piirkonna inimeste vajadustele ja ootustele. TASi 2015-2025 strateegia ja meetmetega saab tutvuda TASi kodulehel www.tas.ee.

Ootame teid kaasa rääkima TASi uue programmperioodi strateegia koostamisel!