Peipsiääre Vallavalitsus pakub tööd ehitusspetsialistile

TÖÖÜLESANDED

Valla territooriumil teostatavate ehitustööde vastavuse tagamine seadustele, ehitusalase tegevuse korraldamisega seotud küsimuste lahendamine, ehitusjärelevalve teostamine, üldplaneeringu ja detailplaneeringute menetlemise koordineerimine, planeeringute algatamise, menetlemise tegevusega ja kehtestamisega seotud ning planeerimisalase tegevusega seotud asjaajamise korraldamine.

NÕUDED KANDIDAADILE

• Haridustase: bakalaureus
  • Keeleoskus:
    Inglise keel - nõutud  (kõnes B2 -hea), kirjas (B2 - hea)
    Eesti keel - nõutud  (kõnes C1 - väga hea), kirjas (C1 - väga hea)
  • B-kategooria auto juhiload
  • Arvutioskus - kesktase
  • Muud nõuded:
    Soovitavalt ehitusalane kõrgharidus. Kasuks tuleb vene keele oskus.

OMALT POOLT PAKUME

• Mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • Arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Põhipuhkust 35 kalendripäeva
  • Hüvitist teenistusülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamise eest.

TÖÖKOHA ANDMED

• Töökoha asukoht: Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevik, Tartu mnt
  • Vabade töökohtade arv: 1
  • Töötasu (bruto): 1600 EUR
  • Tööaeg: Täistööaeg
  • Töösuhte kestus:Tähtajatu
  • Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel

KANDIDEERIMISE INFO

Avaliku konkursi dokumendivoor viiakse läbi 10.06.2022 algusega kell 9.00 ja vestlusvoor 14.06.2022 Peipsiääre vallamajas aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa.

Konkursil osalemiseks tuleb kandidaadil esitada järgmised kandideerimisdokumendid:

1. allkirjastatud kandideerimisavaldus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise;
2. elulookirjeldus, sealhulgas töö- või teenistuskäik;
3. haridust tõendavad dokumendid;
4. motivatsioonikiri;
5. muud olulised andmed.

Kandideerimisdokumendid esitatakse märgusõna all "Ehitusspetsialisti konkurss" Peipsiääre Vallavalitsusele aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartu maakond 60201 või digiallkirjastatult e-posti vald@peipsivald.ee hiljemalt 9.06.2022 kell 12.00.

Konkursi kohta annab informatsiooni Peipsiääre vallavanem Piibe Koemets, tel (+372) 529 1771, e-post piibe.koemets@peipsivald.ee

• Kandideerimise tähtaeg: 9.06.2022