Peipsiääre Vallavalitsus pakub tööd arendusspetsialistile

TÖÖÜLESANDED

Valla põhiliste strateegiliste arengusuundade ja eelistuste väljatöötamine; valla arengukava koostamise ja selle muutmise korraldamine ja koordineerimine; valla turismialase tegevuse koordineerimine ja arendamine ning välisvahenditest rahastatavate projektide koostamine, esitamine ja juhtimine.

NÕUDED KANDIDAADILE

• Haridustase: bakalaureus
  • Keeleoskus:
    Inglise keel - nõutud  (kõnes B2 -hea), kirjas (B2 - hea)
    Eesti keel - nõutud  (kõnes C1 - väga hea), kirjas (C1 - väga hea)
  • B-kategooria auto juhiload
  • Arvutioskus - kesktase
  • Muud nõuded:
    Soovitavalt juriidiline, haldus- või majandusalane kõrgharidus, varasem töökogemus projektide läbiviimisel. Kasuks tuleb vene keele oskus.

OMALT POOLT PAKUME

• Mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • Arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Põhipuhkust 35 kalendripäeva
  • Hüvitist teenistusülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamise eest.

TÖÖKOHA ANDMED

• Töökoha asukoht: Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevik, Tartu mnt
  • Vabade töökohtade arv: 1
  • Töötasu (bruto): 1520 EUR
  • Tööaeg: Täistööaeg
  • Töösuhte kestus:Tähtajatu
  • Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel

KANDIDEERIMISE INFO

Avaliku konkursi dokumendivoor viiakse läbi 31.05.2022 algusega kell 9.00 ja vestlusvoor 03.06.2022 Peipsiääre vallamajas aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa.

Konkursil osalemiseks tuleb kandidaadil esitada järgmised kandideerimisdokumendid:

1. allkirjastatud kandideerimisavaldus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise;
2. elulookirjeldus, sealhulgas töö- või teenistuskäik;
3. haridust tõendavad dokumendid;
4. motivatsioonikiri;
5. muud olulised andmed.

Kandideerimisdokumendid esitatakse märgusõna all "Arendusspetsialisti konkurss" Peipsiääre Vallavalitsusele aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartu maakond 60201 või digiallkirjastatult e-posti vald@peipsivald.ee hiljemalt 30.05.2022 kell 10.00.

Konkursi kohta annab informatsiooni Peipsiääre vallavanem Piibe Koemets, tel (+372) 529 1771, e-post piibe.koemets@peipsivald.ee

• Kandideerimise tähtaeg: 30.05.2022