« Tagasi

Sihtasutus Peipsiveere Hooldusravikeskus võõrandab

Sihtasutus Peipsiveere Hooldusravikeskus võõrandab sõiduki Ford Transit Custom (VIN-kood WF01XXTTG1HM23019 registreerimismärgiga 602BTP) alghinnaga 18000 eurot. Mootori võimsus 96 kw. Läbisõit 35501 km. Koos juhiga 9 istekohta, neli ust. Esmane registreerimine 23.05.2017, tehnoülevaatus aprillis 2023. Hall, diisel, manuaal, kärukonks.

Enampakkumise tähtaeg: 09.08.2021 kell 09.00.

Info E-R kell 08.00-16.00 Peeter Kiuru 5393 2566 e- post peeter.kiuru@peipsivald.ee
 

NB!
Enampakkumise võitja on kohustatud sõlmima sõiduki ostu-müügilepingu 30 kalendripäeva jooksul pärast enampakkumise protokolli saamist.


Enampakkumise võitja on kohustatud tasuma sõiduki ostuhinna Sihtasutus Peipsiveere Hooldusravikeskus pangakontole hiljemalt ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks. Tehinguga seotud kulud ja omandiõiguse registreerimise kulud tasub ostja.

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on sõiduki põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik sõiduki seisukorrast, ei oma seoses sõiduki seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus sõiduki omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

Palun sõidukiga kindlasti enne pakkumise tegemist tutvuda. Hilisemaid pretensioone ei ole võimalik rahuldada.
 

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

Vara ja oksjoni arve/müügileping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele!
(Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.