PEIPSIÄÄRE VALLAVOLIKOGU ALATISED KOMISJONID

ARENDUS- JA KESKKONNAKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Sven Särki

esimees

sven@lossirestoran.eu

(+372) 511 8499

Raido Tamm

aseesimees

raido.tamm@gmail.com

(+372) 513 8927

Liikmed

Sirje Leini

sirjelei@gmail.com

(+372) 518 9935

Sven Müürsepp

sven.myyrsepp@gmail.com

(+372) 5343 9332

Piibe Koemets

piibe.koemetse@peipsivald.ee

(+372) 529 1771

Gerda Ustimenko

gerda.ustimenko@peipsivald.ee (+372) 5700 0004

Jekaterina Tõlnikova

jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee

(+372) 5193 9085

Juulia Šunina

yulia.kruglova@mail.ru (+372) 5558 9685

Raul Zirkel

raul.zirkel@gmail.com

(+372) 510 3796

 

EELARVEKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Andu Tõrva

esimees

veskimae11@hot.ee

(+372) 518 3641

Kaisa Edenberg

aseesimees

edenbergkaisa@gmail.com

(+372) 5561 3915

Liikmed

Sirje Leini

sirjelei@gmail.com

(+372) 518 9935

Meelis Mõisa

meelismoisa@gmail.com

(+372) 511 9796

Valmar Müürsepp

valmarster@gmail.com

 

Liidia Opikova

opikova@hot.ee

(+372) 521 2779

Mirje Põld

mirje.pold@peipsivald.ee

(+372) 512 2727

Sven Särki

sven@lossirestoran.eu (+372) 511 8499

Kalmar Raudsepp

kalmar.raudsepp@peipsivald.ee

(+372) 515 4875


 

HARIDUSKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Sirje Leini

esimees

sirjelei@gmail.com

(+372) 518 9935

Peeter Vagula

aseesimees

peetervagula@gmail.com

(+372) 5398 2572

Liikmed

Mairi Mandel

mairi.mandel@palapk.edu.ee

(+372) 5615 6059

Merike Undrits

 

 

Irina Orlova (sünd. 15.01.1972)

irina.orlova@kolkja.edu.ee

(+372) 5380 7793

Helerin Arm

 

 

Bianka Makoid

bianka.makoid@peipsivald.ee

(+372) 5872 0355

 

MAJANDUSKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Margus Kustala

esimees

marxxus33@gmail.com

(+372)  5558 8821

Kalev Karu

aseesimees

karu.kindlus@gmail.com

(+372)  505 4944

Liikmed

Artur Pärna

 

(+372) 5853 4224

Haibula Zirkilov

haibula.zirkilov@peipsivald.ee

(+372) 5556 9788

Raul Zirkel

raul.zirkel@gmail.com

(+372) 510 3796

Kalmar Raudsepp

kalmar.raudsepp@peipsivald.ee

(+372) 515 4875

Monika Nõmm

monika.nomm@pala.ee

(+372) 521 5690

Gunnar Västrik

 

(+372) 5565 2714

Andrei Kurnassov

 

(+372) 5560 9703

 

REVISJONIKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Meelis Mõisa

esimees

meelismoisa@gmail.com

(+372) 511 9796

Külli Must

aseesimees

must.kylli@gmail.com (+372) 5740 0987

Liige

Andu Tõrva

veskimae11@hot.ee

(+372) 518 3641

 

SOTSIAALKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Malle Hilpus

esimees

kallasteapteek@gmail.com

(+372) 526 2796      

Irina Orlova (sünd 04.07.1972)

aseesimees

vestompluss@mail.ee

+372) 5622 0204

Liikmed

Rutt Pirk

rutt.pirk@peipsivald.ee

(+372) 502 5231

Juulia Šunina

yulia.kruglova@mail.ru

(+372) 5558 9685

Monika Nõmm

monika.nomm@pala.ee

(+372)  521 5690

Veele Kook

veele.kook@peipsivald.ee

(+372) 509 3440

Faina Savostkina

fainasavostkina@gmail.com (+372)  504 7913

 

KULTUURI- JA SPORDIKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Neeme Lõhmus

esimees

neeme.lohmus@gmail.com

(+372)  5341 2656

Sergei Mölder

aseesimees

bmptransit@hotmail.com (+372)  527 6194

Liikmed

Reet Kruup

reet.kruup@peipsivald.ee

(+372) 525 0987

Priit Allikivi

priit.allikivi@peipsivald.ee

(+372) 5304 6113

Katrin Reimand

katrin.reimand@varakool.edu.ee

(+372) 509 2986

Sirje Leini

sirjelei@gmail.com

(+372) 518 9935

Killu Vunk

killuvunk@gmail.com

(+372) 512 8337
Marina Lõsak

marina.losak@peipsivald.ee

(+372) 5692 6183

Jekaterina Tõlnikova

jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee

(+372) 5193 9085

 

KOGUKONNAKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Külli Must

esimees

must.kylli@gmail.com

(+372) 5740 0987

Kalev Parik

aseesimees

parikkalev@hotmail.com

(+372) 514 7404