ESMAKORDSELT KOOLI MINEVA LAPSE TOETUS

Kirjeldus

• Toetust makstakse lapsevanemale, eestkostjale või perehoolduslepingu alusel last hoooldavale isikule tingimusel, et taotleja ning kooli õppima asuv laps on rahvastikuregistri andmetel Peipsiääre valla elanikud.
  • Toetuse taotlusi võetakse vastu ja toetusi makstakse välja ajavahemikul 25. august kuni 31. oktoober.

Toetuse suurus

• 100 eurot
TOETUSE TAOTLEMINE
  • Täita vormikohane TAOTLUS
    Paberkandjal on avaldusvorm saadaval ka Peipsiääre Vallavalitsuses ja Peipsiääre valla teeninduskeskustes.

• Avaldus esitada Peipsiääre Vallavalitsusele (Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, 60201 või e-posti aadressile vald@peipsivald.ee)

VAJALIKUD DOKUMENDID
Õigusaktid

Peipsiääre Vallavolikogu 23.11.2022 määrus nr 35 "Sotsiaaltoetuste määramise ja maksmise kord Peipsiääre vallas"