« Tagasi

Tublide õpilaste tunnustamine Alatskivi lossis 18. juunil

 
 
ALATSKIVI KOOL
Kiituskiri väga hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Anni Laumets, Kaari Kruusaauk, Kaisa Kiuru, Kerli-Ksenja Gužova, Kevin Opikov, Kristelle Vulf, Lauri Tollimägi, Marten Tens, Mattias Zirk, Nele Babenko, Renet Raja, Adelija Nikandrova, Ekke Vares, Laur Babenko, Mia Charlot Peedo, Nevil Laumets, Anna Pašenkova, Daisi Noormägi, Germo Rebane, Kaira Kruusaauk, Karolin Vagula, Victoria Lutšezarnõi, Kätriin Niinemägi, Kristin Vagula, Ida Vares
 
Kiituskiri väga hea õppeedukuse ja maakondlikul luulekonkursil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Romet Elken
 
Kiituskiri maakondlikul tasandil laulukonkursil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Kristel Haldja Tross
 
Kiituskiri üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Ruudi Suursild, Kaur Kruusaauk, 
Mathias Alois Katsan, Ranel Pärn, Teele Pärn, Venriko Vulf
 
Kiituskiri väga hea õppeedukuse ja maakondlikul ning üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019.
õppeaastal:
Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin

 
Kiituskiri väga hea õppeedukuse ja maakondlikul tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Liisa Tollimägi, Kevin Soieva
 
Kiituskiri üleriigilisel tasemel muusikas märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Miia Marii Kiisel
 
Kiituskiri maakondlikul ja üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Kristjan 
Punder, Uku Suursild
 
Kiituskiri maakondlikul tasemel spordis märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Ivan Artamonov

 
Kiituskiri üleriigilisel tasemel võistulugemises märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Kertu Leben
 
Kiituskiri maakondlikul tasemel matemaatikavõistlusel märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Albert 
Laasmaa, Aleksei Zajats, Eneli Semilarski
 
Kiituskiri maakondlikul tasemel õigekirja olümpiaadil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Hella 
Hildegard Niitra
 
KALLASTE KOOL
Kiituskiri väga hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Daniil Kuznetsov, Ksenija Bõstrova, Kristina Koromnova, Sergei Poljakov, Aleksei Paramonov
 
KOLKJA KOOL
Kiituskiri väga hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Maik Pertsev, Ilja Sobolev, Kirill Smuglin
 
Kiituskiri maakondlikul ja üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Melania Filippova
 
Kiituskiri üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Valeria Rästas, Alina 
Aksjonova, Vjatšeslav Artašov, Sofja Kruglova, Maria Kozlova
 
PALA KOOL
Kiituskiri väga hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Sebastian Argel, Hanna Kendra Kaasik, Peep Mathias Päll, Lenna-Riin Oras, Karmen Kivistik, Oskar Raudmäe, Eha Merin Nõmm,
Anna-Liisa Oras, Emma-Lotta Oras, Berit Norring, Meribel Tarto, Rasmus Lille, Imre Nõmm, Lauren Lea
 
Kiituskiri hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Randel 
Kivirand
 
Kiituskiri maakondlikul tasemel spordis märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Britten Berg, Sebastian Sildver, Mai-Liis Aasa
 
Kiituskiri üleriigilisel tasemel noorte ettevõtluskonkursil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal: 
Henri Põld, Urmet Kaur
 
VARA KOOL
Kiituskiri väga hea õppeedukuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Ringo Figol, Laura Klemmer, Irene Lillemäe, Reimo Vooljärv, Laura Laanesaar, Kevin Kalvik
 
Kiituskiri väga hea õppeedukuse ja maakondlikul ning üleriigilisel tasemel muusikas märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Markus Kadaste

 
Kiituskiri väga hea õppeedukuse ja üleriigilisel tasemel võistlustantsus märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Johannes Petmanson

 
Kiituskiri üleriigilisel ja rahvusvahelisel tasemel spordis märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Kaspar Arold
 
MUSTVEE KOOL
Kiituskiri maakondlikul tasandil füüsikaolümpiaadil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Tarmo Treial

 
IISAKU GÜMNAASIUM
Kiituskiri maakondlikul tasemel spordis märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Henry Knude

 
NÕO REAALGÜMNAASIUM
Kiituskiri maakondlikul, üleriigilisel ja rahvusvahelisel tasemel loodus- ja täppisteaduste ning keeleteaduse olümpiaadidel märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal:
Ove Üllar Viesemann
 
PEIPSI GÜMNAASIUM
Kiituskiri maakondlikul tasemel matemaatika olümpiaadil märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Alisa 
Bolotnikova
 
Kiituskiri suurepärase õppeedukuse eest Peipsi Gümnaasiumis 2016-2019 (kuldmedalist): 
Alina Vilde
 
VÕNNU KESKKOOL
Kiituskiri maakondlikul ja üleriigilisel tasemel ühiskondliku tegevuse eestvedamise eest 2018/2019. õppeaastal:
Kaspari 
Belisaar
 
TARTU KUTSEHARIDUSKESKUS
Kiituskiri üleriigilisel tasemel spordis märkimisväärse tulemuse eest 2018/2019. õppeaastal:
Rihard Lille
 
LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUM
Kiituskiri maakondlikul ja üleriigilisel tasemel spordimälumängus ja etluskonkursil märkimisväärsete tulemuste eest 2018/2019. õppeaastal: Joosep Lamp