TÜ Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet 7. veebruaril Kallaste linnas

Tartu Ülikooli Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet Kallaste linnas

Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet peatub Eestimaa erinevates keskuses, et kiirendada inimeste õigeaegset jõudmist nahaarsti juurde naha pahaloomuliste kasvajate kahtlusel. Järgmisel nädalal peatub nahakabinet Kallastel ja ootab patsiente vastuvõtule.

Kabinet on varustatud kaasaegse aparatuuriga ning kabinetis võtavad vastu nahahaiguste arst Külli Paasik ja õde Maili Maalmann.

7. veebruaril peatub nahakabinet KallasteOja tänaval (Postkontori hoone kõrval).

Vastuvõtule registreerimine:
nahakabineti vastuvõtuaja broneerimine toimub kliinikumi etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100 või kliinikumi kodulehel.

Nahaarsti vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja, ravikindlustatud isikutel tuleb tasuda tavapärane visiiditasu 5 eurot.

Foto: Tartu Ülikooli Kliinikum