Politsei: anna teada, kui sinu valdust valvab kaamerasilm!

Peipsiääre valla turvalisuse tagamiseks kutsub politsei kõiki vallaelanikke teada andma, kui nende ettevõtte territooriumi või eravaldust kaitseb valvekaamera.

Politsei on saanud nii ettevõtjate kui eraisikute valvekaameratelt tänuväärt infot kuritegude lahendamisel. Olgu selleks kütusevargused, sissemurdmised või ka piirkonnas luusivad kahtlased isikud. Valvekaamerapilt räägib rohkem kui mitu sõna, aitab kiirelt kurjategija kindlaks teha ning vallaelanikele turvatunde tagasi anda. Täna on valvekaamera juba pea iga külakeskuse või eramaja lahutamatu osa. Selleks, et edaspidi tõhusamalt üheskoos kuritegusid lahendada, kutsub politsei kogukonda endaga koos erakaamerate asukohti kaardistama.

Jagades infot valvekaamerate olemasolust, saab politsei ajakriitilises olukorras kiiremini tegutseda ja abi pakkuda. Teie valvekaamerast võib olla suur abi, kui on vaja tuvastada piirkonnas liikuvaid kahtlasi sõidukeid, inimesi või nende tegevust. Kui sinu valdust valvab kaamerasilm, saada e-kiri kaupo.sirel@politsei.ee või helista mulle telefonil 5917 7853.

Kaupo Sirel
Peipsiääre valla piirkonnapolitseinik