Peipsiääre valla 2020 aasta huvihariduse ja huvitegevuse kava koostamine

12.11.19 toimus Kolkja Rahvamajas infopäev teemal „Peipsiääre valla huvihariduse ja huvitegevuse kava koostamise põhimõtted", kus käsitleti olulisi huvihariduse ja huvitegevuse riikliku täiendava toetusega seotud teemasid, sh saadi ülevaadet Peipsiääre valla huvihariduse ja huvitegevuse hetkeolukorrast ning arutleti toetuse taotleja vaatenurgast muutmist vajavad kitsaskohad tegevuste elluviimisel, ellu viidud tegevuste analüüsimisel ja tegevuskava koostamise eel. Ettekandega ja arutelu kokkuvõttega on võimalik tutvuda lingil SIIN.

Väljatöötamisel on Peipsiääre valla huvihariduse ja huvitegevuse toetuse taotlemise kord. Ootame dokumendile huvihariduse ja huvitegevuse teenuse osutajatelt kommentaare hiljemalt 20. novembriks 2019 kl 12:00 lingil SIIN.

30.10.2019 tähtaeg Peipsiääre valla hallatavate üldharidusasutuste, huvikooli, noortekeskuste ja juriidiliste isikute (teenuse osutajate) 2020 kalendriaasta huvihariduse ja huvitegevuse toetuse taotluse esitamiseks.

Taotlus tuleb esitada digiallkirjastatuna Peipsiääre Vallavalitsusele e-posti aadressil vald@peipsivald.ee

Huvihariduse ja huvitegevuse toetuse taotluse vormi saab alla laadida lingil SIIN