« Tagasi

Natura hüvitise voor metsaomanikele 4.-23.04.2018

Aprillis võtab SA Erametsakeskus vastu taotlusi Natura hüvitise taotlemiseks looduskaitseliste piirangute eest erametsamaal.

Varasematel aastatel oleme saanud tagasisidet, et metsaomanikud pöörduvad hüvitise taotlemisega seonduvate küsimustega ka omavalitsuste internetipunktidesse ja kohalike raamatukogude poole.

Kuna sel aastal on metsaomanike jaoks hüvitise taotlemisel suur muudatus – taotluse saab esitada vaid elektrooniliselt läbi e-PRIA portaali, kuhu saab sisse logida toimiva ID-kaardi (ja paroolidega) või mobiil-ID-ga. Palume ka teie abi selle info levitamisel.

Oleme metsaomanike jaoks koostanud ülevaatliku infolehe (manuses), kus olulisem informatsioon olemas. Loodame, et teil on võimalik see info elanikele ning kohaliku internetipunkti ja raamatukogu töötajatele kättesaadavaks teha, et küsimuste korral oleks teada, kust infot otsida.

Natura hüvitisega seotud küsimuste korral saab pöörduda ka Erametsakeskuse töötajate poole (natura@eramets.ee, tel 5668 3263 / 5683 3428) või otsida lisainformatsiooni erametsaportaalist aadressil www.eramets.ee/natura

NATURA MK-D. PDF