PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS VÕTAB TÖÖLE KESKKONNASPETSIALISTI

Keskkonnaspetsialist

Avaldati: 13.08.2021 - Tööpakkumise nr: 1461635

Tööülesanded

Valla territooriumil keskkonnaalase tegevuse koordineerimine, keskkonnakaitselise tegevuse ning vajadusel keskkonnajärelevalve teostamine. Hajaasustuse programmi koordineerimine ja läbiviimine. Keskkonnaalaste projektide läbiviimise korraldamine. Jäätmekäitlust puudutavate hangete ettevalmistamine, koordineerimine ja läbiviimine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
bakalaureus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Soovitavalt keskkonnaalane kõrgharidus. Kasuks tuleb vene keele oskus

Omalt poolt pakume

Mitmekesist ja vastutusrikast tööd; arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi; toetavat ja sõbralikku meeskonda; kaasaegset töökeskkonda; põhipuhkust 35 kalendripäeva; hüvitist teenistusülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamise eest.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Peipsiääre vald, Alatskivi alevik, Tartu mnt
Vabade töökohtade arv
Töötasu (bruto)
798 EUR
Tööaeg
Osaline tööaeg (0,6 ametikohta)
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
06.09.2021

Kandideerimise info

Avaliku konkursi dokumendivoor viiakse läbi 31.08.2021 algusega kell 10.00 ja vestlusvoor 02.09.2021 Peipsiääre vallamajas aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa.

Konkursil osalemiseks tuleb kandidaadil esitada järgmised kandideerimisdokumendid:
1. allkirjastatud kandideerimisavaldus koos kinnitusega, et ei esine asjaolusid, mis välistavad ametniku teenistusse võtmise;
2. elulookirjeldus, sealhulgas töö- või teenistuskäik;
3. haridust tõendavad dokumendid;
4. motivatsioonikiri;
5. muud olulised andmed.

Kandideerimisdokumendid esitatakse märgusõna all "Keskkonnaspetsialisti konkurss" Peipsiääre Vallavalitsusele aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartu maakond 60201 või digiallkirjastatult e-posti vald@peipsivald.ee hiljemalt 30.08.2021 kell 16.00.

Konkursi kohta annab informatsiooni Peipsiääre vallavanem Aleksandr Širokov, telefon 504 0738, e-post vallavanem@peipsivald.ee.

Kandideerimise tähtaeg
30.08.2021