Eterniidijäätmete tasuta kogumine Peipsiääre vallas

Peipsiääre vald soovib korraldada kodumajapidamistes tekkinud eterniidijäätmete kogumist Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel. Eterniidi üleandmiskohtadeks saavad Alatskivi jäätmejaam, Pala küla Parkla kinnistu, Vara küla Katlamaja kinnistu ja Kolkja kalmistu vastas olev kinnistu Aia tn 4.

Eterniidijäätmete kogumiseks tuleb täita registreerimisleht! Etteregistreeritud isikud saavad eterniidi üle anda tasuta. Määratud kogumispunktides võetakse eterniidijäätmeid tasuta vastu registreeritud koguses. Kui isik ei ole eelnevalt eterniidikogust registreerinud, siis kogumispäeval seda vastu ei võeta!

Eelregistreerimine on abiks positiivse rahastamisotsuse saamisel. Hinnanguliselt toimub eterniidijäätmete kogumine 2022. aastal esimesel poolel.

Eelregistreerimisel täidetud registreerimisvorm palume täita ja saata hiljemalt 26.09.2021 Peipsiääre Vallavalitsuse e-posti aadressile vald@peipsivald.ee või tuua vallavalitsusse aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, teeninduskeskustesse (Vara, Kolkja, Kallaste) või raamatukogudesse (Pala, Koosa).

Registreerimiseks palume täita eterniidi tasuta ära anda soovijal REGISTREERIMISLEHT , REGISTREERIMISLEHT_RUS

Lisainfo: Gerda Ustimenko, gerda.ustimenko@peipsivald.ee, +372 5700 0004