TÄHELEPANU!  Uus info 2017/2018. õppeaastal toimuvate huviringide ja treeningute  kohta lisatakse lähiajal (Kui info saab uuendatud, siis kaob antud infokast ära).

TREENINGUD PEIPSIÄÄRE VALLAS

VARA SPORDIHOONE / KOGUKONNAKESKUS

Noored

JALGPALL

K   15:00-16:00
R   16:00-17:00

JK Welco
(treener Rain Näkk)
15€/kuu

PALLIMÄNGUD

E   16:15-17:00

1.-3. kl õpilased- erinevad pallimängud

 SA Vara Sport
(treener Kätlin Lattik)
Tasuta

SULGPALL

E   17:00-17:45

4.-9. kl õpilased-  peamiselt sulgpall, kuid tutvustatakse ka teisi pallimänge.

TANTSIMINE
K-TANTS

T   14:00 – 15:00

1.-9. kl õpilasetele

K-Dance  
(treener Anni Kabral)
18€/kuu

Täiskasvanud

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.ee

 

KOOSA MÄNGUDE MAJA / KOOSA RAHVAMAJA / KOOSA NOORTEKESKUS

Noored

KÄSIPALL

     E   14:00 
     K   14:00  

     R   14:00 

4.-6. kl õpilased

MTÜ Spordiklubi Juku
(treener Priit Allikivi)
Tasuta

     PALLIMÄNGUD

      T  16:00 – 17:30

SA Vara Sport
(treener Kaja Sangernebo)
Tasuta

 

KORVPALL

      N   16:00 – 18:00

6 - 18.a

  SA Vara Sport
(treener Kristjan Kallavus)
Tasuta

MAADLUS

      T    17:00 – 18:30
      N    17:00 – 18:30
      P    13:00 - 14:30

Maadlusklubi Koosa
(treener Targo Leini)
45€/poolaasta

TANTSUTRENN

R   16:00-17:00

7-18.a

K-Dance 
Koosa Noortekeskuses
(treener Anni Kabral)
Tasuta

Täiskasvanud

PILATES

        K   18:45

Koosa Rahvamaja saalis
Treener M. Põld
2,50€/kord

JUMPING

P   13:15

Kaisa Tantsustuudio
(treener Kaisa Edenberg, registreerumine ja info Tel. 5561 3915)
Treeningud toimuvad kui registreerinud on vähemalt 5 osalejat
6€/kord

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.ee

 

KALLASTE SPORDIMÄNGUDE SAAL / NOORTEKESKUSE II KORRUS

Noored

JALGPALL

E    17:00-19:00
K   17:00-19:00
R   17:00-19:00

Kuni 15a

Treener V.Feltin
Treener Eduard Landzberg
Tasuta

Täiskasvanud

JALGPALL

E    19:00-20:00
K   19:00-20:00
R   19:00-20:00

Treener V.Feltin
Tasuta

POLEFITNESS
(Postitants)

E    18:00-20:00
K   18:00-20:00
R   17:00-19:00

Treener Aleksandra Sorgina
1 tund 3€/ 2 tundi 5€
Lastele ja õpilastele 3€

 

PEIPSIÄÄRE LASTEAED-PÕHIKOOLI SPORDISAAL

Noored/Täiskasvanud

KREEKA–ROOMA
MAADLUS,
NAISMAADLUS,
VABAMAADLUS,
JALGPALL

E 18:00-21:00
T 18:00-21:00
N 18:00-21:00
R 18:00-21:00

Treener Nikolai Djukov
Tasuta

 

ALATSKIVI KOOLI SPORDISAAL

Noored

PALLIMÄNGUD

K   13:00-13:45

1.-4. kl tüdrukud

Juhendaja
Kristjan Kallavus
Tasuta

K   14:45-15:45

5.-9. kl tüdrukud

INDIACA

 

E   15:00-17:00

 

7.-9. kl

tüdrukud, poisid

Juhendaja
Tarmo Eres
Tasuta

KÄSIPALL

R   13:50-14:40

3.-5. kl

tüdrukud, poisid

Juhendaja
Priit Allikivi
Tasuta

PALLIMÄNGUD

E   12:05-12:50

1.-2. kl poisid

Juhendaja
Priit Allikivi
Tasuta

SPORTMÄNGUD

T   14:45-15:45

6.-9. kl poisid

Juhendaja
Priit Allikivi
Tasuta

Täiskasvanud

 

SULGPALL

T 18:00-19:30
N 18:00-19:30

Tasuta

 

PALA SPORDISAAL

Noored

JALGPALL

         T 17:00-17:45
         N 17:00-17:45

1.-4. klass

Treener P. Päll
5€/kuu

T 17:45-18:30
N 17:45-18:30

5.-9. klass

KORVPALL

K 15:15-17:00

4.-9. klass

Treener V. Otsa
Tasuta

SUUSATAMINE

E 14:30-15:30

1.-4. klass

Treener K. Vunk
Tasuta

JÕUTREENING, TÕSTESPORT

Kokkuleppel juhendajaga, Peep Päll Tel: 511 7144

Täiskasvanud

PILATES

 

K 16:00-17:00

Treener M. Põld
2,50€/kord

QI GONG

 (Hiina energia võimlemine)

 

T 18:00-19:00

N 17:00-18:00

Juhendaja K. Laidla
2€/kord

JÕUTREENING, TÕSTESPORT

Kokkuleppel juhendajaga, Peep Päll Tel: 511 7144