TÄHELEPANU!  Uus info 2017/2018. õppeaastal toimuvate huviringide ja treeningute kohta lisatakse lähiajal (Kui info saab uuendatud, siis kaob antud infokast ära).

Pala piirkond

PALA NOORTEKESKUS
Kontaktisik: Monika Kaasik
Tel: 53002225

E-post: info@pvn.ee


KOKANDUSRING

Sihtrühm: 7-19 a. ja 12-16 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
E 14.30-15.30 (7-19 a.)
T 15.15-17.00 (12-16a)

 

NÄITERING

Sihtrühm: 7-19 a. ja 12-16 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
K 13.40-14.40 (7-19 a.)
K 15.15-16.15 (12-16 a.)

 

KÄELINE TEGEVUS

Sihtrühm: 7-12 a.
Toimumise aeg: märts, aprill, mai
R 13.00-14.00

 

FILMIÕHTUD

Sihtrühm: 7-26 a.
Toimumise aeg: märts-detsember
N 15.15-17.00

___________________________________________________________

ANNA HAAVA NIM. PALA LASTEAED-KOOL
Kontaktisik: Katrin Puusepp; Tel: 773 4656

JALGPALL I

Sihtrühm: 1.- 4. klass (sh tüdrukud)
Toimumise aeg: september-juuni
T, N 17:00-17:45
Juhendaja: Peep Päll
 

JALGPALL II

Sihtrühm: 5.-9. kl
Toimumise aeg: september-juuni
T, N 18.00-19.00
Juhendaja: Peep Päll
 

RAHVATANTS I

Sihtrühm: 2.-3. klass
Toimumise aeg: november-juuni
T 13:30-14:15
Juhendaja: Marve Juursalu
 

RAHVATANTS II

Sihtrühm: 4.-5. klass
Toimumise aeg: september-juuni
K 12:45-13:25
Juhendaja: Marve Juursalu
 

RAHVATANTS III

Sihtrühm: 6.-8. klass
Toimumise aeg: september-juuni
N 14:20- 15.00
Juhendaja: Helle Värs
 

KORVPALL

Sihtrühm: 4.-9. klass
Toimumise aeg: september-juuni
N 15:45-17:15
Juhendaja: Virge Otsa
 

TÕSTE- JA JÕUSPORT

Sihtrühm: 5.-9. klass
Toimumise aeg: september-juuni
T, N 17.00-19.00, L kokkuleppel
Juhendaja: Peep Päll
 

MÄLUMÄNG

Sihtrühm: 6.-9. klass
Toimumise aeg: oktoober- juuni
E 14.20 - 15.00
Juhendaja: Liina Ainsalu
 

NUPUTAMINE

Sihtrühm: 5.-9. klass
Toimumise aeg: oktoober-juuni 
N 13:30-14:15
Juhendaja: Merle Müür
 

LOODUSRING

Sihtrühm: 1.-2. klass
Toimumise aeg: oktoober-juuni
k 13:30-14:15
Juhendaja: Tiina Karu
 

KUNSTIRING 

Sihtrühm: 1.-4. klass
Toimumise aeg: oktoober-juuni 
K 14:20-15:00
Juhendaja: Merike Selgis
 

KÄSITÖÖRING

Sihtrühm: 3. - 5. klass
Toimumise aeg: oktoober-juuni
R 12:40-13.25
Juhendaja: Merike Selgis
 

INGLISE KEEL

Sihtrühm: 9. klass
Toimumise aeg: oktoober-juuni
Juhendaja: Maila Kolberg