PEIPSIÄÄRE VALLAVOLIKOGU ALATISED KOMISJONID

ARENDUS- JA KESKKONNAKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Sven Särki

esimees

sven@lossirestoran.eu

(+372) 511 8499

Romet Villemson

aseesimees

romet12@icloud.com

(+372) 5346 5188

Liikmed

Maimu Arro

maimu.arro@peipsivald.ee

(+372)  5340 2169

Küllike Kuusik

kullike.kuusik@gmail.com

(+372)  503 8556

Aivar Ots

stoaivar@gmail.com

(+372)  5692 4385

 

EELARVEKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Andu Tõrva

esimees

veskimae11@hot.ee

(+372) 518 3641

Viktor Filippov

aseesimees

vik.fil72@gmail.com

(+372) 5698 9859

Liikmed

Ingrid Katsan

ingrid@varavald.ee

(+372)  5341 3934

Mirje Põld

mirje.pold@peipsivald.ee

(+372) 730 2388

Meelis Mõisa

meelismoisa@gmail.com

(+372)  511 9796

Kalmar Raudsepp

kalmar.raudsepp@peipsivald.ee

(+372)  515 4875

Liidia Opikova

opikova@hot.ee

(+372)  521  2779

Kaisa Edenberg

edenbergkaisa@gmail.com

(+372) 5561 3915

 

HARIDUSKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Grete-Stina Haaristo

esimees

gretestina@gmail.com

(+372) 5828 1217

Külli Must

aseesimees

must.kylli@gmail.com

(+372) 5740 0987

Liikmed

Diana Villemson

diana.villemson@kallastekool.edu.ee

(+372) 5307 0306 

Pille Lille

pille.lille@peipsivald.ee

(+372) 5559 2975

Mikk Kirikal

alatskivi.kunstidekool@gmail.com

(+372) 516 8059

Rein Schihalejev

rein.schihalejev@varakool.edu.ee

(+372) 512 0644

Marina Lõsak

marina.losak@peipsivald.ee

(+372) 5692 6183

 

MAJANDUSKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Küllike Kuusik

esimees

kullike.kuusik@gmail.com

(+372) 503 8556

Tarmo Leini

aseesimees

tarmoleini@gmail.com

(+372) 513 8764

Liikmed

Kalmar Raudsepp

kalmar.raudsepp@peipsivald.ee

(+372) 515 4875

Raul Zirkel

raul.zirkel@gmail.com

(+372) 510 3796

Reigo Põdersalu

reigo.podersalu@hotmail.com (+372) 5349 4566

Malle Hilpus

kallasteapteek@gmail.com (+372) 526 2796

Leonid Fjodorov

  (+372) 5190 8319

Sven Särki

sven@lossirestoran.eu (+372) 511 8499

Margus Kustala

marxxus33@gmail.com (+372) 5558 8821

 

REVISJONIKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Sirje Leini

esimees

sirjelei@gmail.com

(+372) 518 9935

Liikmed

Janno Tomson

jannotomson@hot.ee

(+372) 503 4729

Grete-Stina Haaristo

gretestina@gmail.com

(+372) 5828 1217

 

SOTSIAALKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Malle Hilpus

esimees

kallasteapteek@gmail.com

(+372) 526 2796

Grete-Stina Haaristo

aseesimees

gretestina@gmail.com

(+372) 5828 1217 

Liikmed

Rutt Pirk

rutt.pirk@peipsivald.ee

(+372) 502 5231

Vaike Torokvei

vaike.torokvei@peipsivald.ee

(+372) 5669 3734

Ingrid Katsan

ingrid.katsan@peipsivald.ee

(+372) 5341 3934

Janno Tomson

jannotomson@hot.ee

(+372) 503 4729

Faina Savostkina

fainasavostkina@gmail.com

(+372) 504 7913

Galina Sokolova

galina.sokolova@peipsivald.ee (+372) 745 2232

Olga Solovjova

olga.solovjova@peipsivald.ee (+372) 5669 5262

Inga Jegorova

inga.jegorova@peipsivald.ee (+372) 5390 1252

 

SPORDI- JA KULTUURIKOMISJON

Nimi ja perekonnanimi

 

E-post

Telefon

Tarmo Leini

esimees

tarmoleini@gmail.com

(+372) 513 8764

Lilli Tarakanov

aseesimees

lillitarakanov@gmail.com (+372) 5662 3980

Liikmed

Priit Allikivi

priit.allikivi@peipsivald.ee

(+372) 5304 6113

Mari Niitra

mari.niitra@gmail.com

(+372) 514 4851

Margit Soieva

margit@pala.ee

(+372) 510 7867

Virge Otsa

kiigu@hot.ee

(+372)528 5634

Katrin Reimand

sport.vara@gmail.com

(+372) 5300 9392

Sirje Leini

sirjelei@gmail.com (+372)  518  9935
Reet Kruup  reet.kruup@peipsivald.ee (+372)  5305 9007

Jekaterina Tõlnikova

jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee (+372) 5193 9085