RAHVAKULTUURI KESKUSE TOETUSPROGRAMMID

Rahvakultuuri Keskus avab 13. veebruaril taotlusvooru regionaalse kultuuritegevuse toetuseksTaotlusvoor jääb avatuks 14. märtsini.
Tegemist on taotlusvooruga, mis asendab senist Hasartmängumaksu Nõukogu Kultuuriministeeriumi poolset rahastust kultuurivaldkonna ühingutele ja sündmustele.
Taotluse esitamis tähtaegu on aastas neli, esimene siis 14. märts.
Taotlemise tingimused ja täpsem info on leitav Rahvakultuuri Keskuse kodulehelt.

____________________________________________________________

Esimene 2019. aasta KÜSKi vabaühenduste võimekust suurendav taotlusvoor ootab taotlusi 4. veebruariks.

Tegemist on ettevalmistava taotlusvooruga, mille maksimaalne toetussumma on 4000 EUR. Taotlemise info ja ka infopäeva videosalvestuse leiab KÜSKi kodulehelt. Jaanuari algus on viimane aeg, et projektitaotlust kokku hakata panema ja konsultatsioonisoovi korral võta ühendust maakondliku arenduskeskuse MTÜ konsultandiga. Tartumaal selleks Tartu Ärinõuandla MTÜ konsultant Kadri Pau (kadri.pau@arinoundla.ee) ja teiste maakondade nõustajate info leiad siit

____________________________________________________________

TARTUMAA 2018. AASTA VABAKONDLANE ON TRIINU AKKERMANN
 

Aasta vabakondlane Triinu Akkermann on aastast 2011 vedanud MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök tegevust ja viimastel aastatel on Triinu välja vedanud nii mõnegi suure piirkonnaülese maineprojekti -Peipsimaa Toidupiirkond aastal 2017 ja sel suvel toimunud Pepsi Toidu Tänav, kus ligi 50 pop-up restorani oli kostitamas külalisi ligi 175 km pikkusel "tänaval" ja tõi piirkonda hinnanguliselt 18 – 20 tuhat inimest. Triinu oli selle ürituse hing, eestvedaja ja tagant tõukaja!
Vabakondlane 2018 kandidaadid

Loe lisa- SIIN