Rahvusvahelisele Loomakaitse konverentsile on registreerimine avatud

Kahepäevase koolituse pühendame loomade kaitsmisele ja päästmisele ning neile inimestele, kes igapäevaselt loomade aitamisega tegelevad. Esimesel päeval räägime hulkuvatest/ kodututest loomadest ja nendega seotud probleemidest. Tutvustame varjupaika ja anname ülevaate selle pidamisest. Päeva teise poole pühendame inimestele, kes loomade aitamisega tegelevad. Puudutame kõigi loomakaitsjate jaoks rasket ja tundlikku teemat, milleks on läbipõlemine - mida see tähendab ja kuidas seda vältida.

Teise päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives (Loomakaitse juhtimine). Kursus on loodud loomi abistavatele organisatsioonidele, kes soovivad areneda kasutades juba proovitud ja toimivaid meetodeid. Seminar sobib kõigile neile, kes soovivad tõsta inimeste teadlikkust, suurendada annetusi või soovitakse korraldada heategevuslikku tuluüritust.  The Business of Saving Lives aitab kindlasti leida uusi ja erinevaid lähenemisi, kuidas oma eesmärkideni jõuda.

2. OKTOOBER

9.00 Kogunemine ja hommikukohvi

9.30 Loomakaitsealase järelvalve korraldus Eestis (Veterinaar- ja Toiduamet)

10.15 Miks Euroopa vajab positiivset nimekirja (lubatud loomaliikide nimekirja), et reguleerida eksootiliste lemmikloomade pidamist ja müüki? (Marieke Vreeken, Animal Advocacy and Protection poliitikaametnik )