« Tagasi

Rahvusvahelisele Loomakaitse konverentsile on registreerimine avatud

Kahepäevase koolituse pühendame loomade kaitsmisele ja päästmisele ning neile inimestele, kes igapäevaselt loomade aitamisega tegelevad. Esimesel päeval räägime hulkuvatest/ kodututest loomadest ja nendega seotud probleemidest. Tutvustame varjupaika ja anname ülevaate selle pidamisest. Päeva teise poole pühendame inimestele, kes loomade aitamisega tegelevad. Puudutame kõigi loomakaitsjate jaoks rasket ja tundlikku teemat, milleks on läbipõlemine - mida see tähendab ja kuidas seda vältida.

Teise päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives (Loomakaitse juhtimine). Kursus on loodud loomi abistavatele organisatsioonidele, kes soovivad areneda kasutades juba proovitud ja toimivaid meetodeid. Seminar sobib kõigile neile, kes soovivad tõsta inimeste teadlikkust, suurendada annetusi või soovitakse korraldada heategevuslikku tuluüritust.  The Business of Saving Lives aitab kindlasti leida uusi ja erinevaid lähenemisi, kuidas oma eesmärkideni jõuda.

2. OKTOOBER

9.00 Kogunemine ja hommikukohvi

9.30 Loomakaitsealase järelvalve korraldus Eestis (Veterinaar- ja Toiduamet)

10.15 Miks Euroopa vajab positiivset nimekirja (lubatud loomaliikide nimekirja), et reguleerida eksootiliste lemmikloomade pidamist ja müüki? (Marieke Vreeken, Animal Advocacy and Protection poliitikaametnik )

11.00 Paus

11.15 Eutanaasia - millal langetada otsus ja millest otsuse tegemisel lähtuda? (Karen Hiestand, veterinaar)

12.00 Lemmikloomade steriliseerimine ja kastreerimine, kodutud kassid. (Karen Hiestand, veterinaar)

12.45 Lõuna

13.45 Tallinna varjupaiga tutvustus ja ülevaade selle pidamisest. (Hellika Landsmann, Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti hooldusosakonna peaspetsialist)

14.30 Varjupaiga loomade elukeskkonna rikastamine (Anneli Matsi, Varjupaikade MTÜ juhatuse liige)

15.15 Paus

15.30 Läbipõlemine - mida tähendab ja kuidas vältida. (Evelyn Valtin, Eesti Loomakaitse Seltsi liige ja endine üldjuht)

16.30 Lõpp

19.00 - 22.00 GALA ÕHTUSÖÖK

 

3. OKTOOBER

Päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives (Loomakaitse juhtimine)

8.30 Kogunemine ja hommikukohvi

9.30 Avasõnad. Poliitika kohandamine loomade ja kogukonna muutuvatele vajadustele (Mike Arms, tegevjuht)

10.45 Vahendite kogumine. Püsiannetajate leidmine ja kogumisviiside mitmekesistamine selgete ja end tõestanud kogumisstrateegiate abil (Renee Resko, arendusala asejuht)

12.00 Lõuna

13.00 Sotsiaalmeedia. Veebipubliku haaramine suurepärase klienditeeninduse, kasulike nippide ja loova sisuga, rakendades sotsiaalmeedia häid tavasid (Marcie Grube, sotsiaalmeediahaldur)

14.00 Avalikud suhted. Kuidas saada meedia tähelepanu pea olematute kulutustega loovate suhtekorraldustehnikatega (Jessica Gercke, avalike suhete ja kommunikatsioonijuht)

16.00 Vestlusring ja küsimused (Mike Arms, Renee Resko, Marcie Grube, Jessica Gercke)

16.30 Lõpp

 

Registreerumine ja rohkem informatsiooni:

https://loomakaitse.ee/konverents/

Jälgige ka: https://www.facebook.com/events/399042294247658/