Peipsiääre vald kuulutab välja konkursi „Kaunis kodu 2019“

Konkursi "Kaunis Kodu" eesmärgiks on Peipsiääre vallas heakorrastatuse tõstmine, elukeskkonna kaunimaks ja puhtamaks muutmine ning töö- ja elamiskultuuri au sisse tõstmine.

Ilusate ja energiasäästlike kodude/objektide üleriigilise konkursi tingimused on leitavad kodulehel http://www.iluskodu.ee/konkursid.php

KONKURSS HÕLMAB:

• traditsioonilisi kodusid ja muid sellega seonduvaid objekte (eramud, väikesed ühismajad, korterelamud, maakodud, suvilad, hotellid, turismitalud koolimajad, seltsimajad, kirikud ja muud kultushooned, mererannik, kaldad, järved, tiigid, kalmistud, parkmetsad jne) ning eriprojekte:
  • parim tööstusmaastik 2019: (tootmishooned ja -talud, põllumajanduskeskused, farmid, aitkuivatid, töökojad jm).
  • parim tervisespordikeskus 2019: (kergliiklusteed, terviserajad, spordikeskused jm. Peaasjalikult mõeldakse siin omavalitsuste finantseerimisel olevaid rajatisi).
  • kauneim kortermaja 2019:
  • kaunis muinsuskaitseobjekt 2019: otsustatakse koostöös muinsuskaitseametiga, maakonnad võivad pakkuda objekte
  • energiasäästlik kaunis kodu 2019.

Hindamiskomisjon vaatab kaunid kodud üle mai alguses ning konkursi parimaid tunnustatakse võidupühal, 23. juunil 2019.

Kaunist kinnistust või konkursil osalemise soovist palume teatada hiljemalt 2. maiks 2019 Peipsiääre Vallavalitsusele
tel (+372) 523 8740 või e-posti aadressil viktoria.arro@peipsivald.ee

Teates peab sisalduma kinnistu nimi, omaniku nimi/nimed, küla ja võimalusel omaniku tel number ja e-post.

Konkursile „Kaunis kodu" võivad kinnistuid esitada kõik valla elanikud.