Aita valida Aasta Ennetustegu!

Selleks, et ära hoida õnnetusi ja vältida võitlust tagajärgedega, tuleks alustada ennetusest. ERGO kindlustus usub, et Eestis on palju tublisid tegijaid, kes on teinud ennetavalt midagi, et meie ühiskond oleks tervem, aktiivsem, ohutum ja edukam. ERGO tahab nad üles otsida ja neid tänada.

Seetõttu me teile kirjutamegi. Kas teie teate mõnd inimest, seltskonda või ühingut, kes vääriks ERGO 2021. aasta ennetusteo auhinda? See võib olla näiteks vabatahtlik päästekomando, kes on lastele kooli juurde liuvälja rajanud, et nad ei uisutaks ohtlikul tiigijääl. See võib olla pottsepp, kes on vabatahtlikult oma küla eakate ahjud korda teinud. See võib olla ka mõni uudne ja ootamatu lähenemine, (tehnoloogiline) innovatsioon, mis aitab lahendada suuri ühiskonnaelu probleeme, näiteks hoida keskkonda, parandada laste tervist ja haridust ning vähendada liikluskahjusid. See võib olla tuntud inimene või organisatsioon, aga ka keegi, kellest me veel midagi kuulnud pole, kuid kelle ennetustegu aitab kaasa tuua muutust paremuse poole.

Palun anna meile hiljemalt 17. jaanuariks neist inimestest, seltskondadest või ühingutest märku! Ootame aadressile ennetus@ergo.ee lühikest kirjeldust, mis vastab kolmele küsimusele: kes tegi, mida tegi ja miks see oluline võiks olla.

ERGO hoolitseb selle eest, et nende inspireeriv lugu saaks kirja ja kajaks kaugemale. Seejärel laseme me rahval otsustada, kes pälvib 3000-eurose auhinna.

Valime koos Aasta Ennetusteo, sest ennetustegu on parim võimalik heategu!

ERGO – tulevikust hoolimine on meie loomuses.