Peipsiääre valla üldplaneeringu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande avalik väljapanek ja avalikud arutelud

Peipsiääre Vallavalitsus annab teada Peipsiääre valla üldplaneeringu ja üldplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande avalikust väljapanekust. Peipsiääre Vallavolikogu tegi otsuse Peipsiääre valla üldplaneeringu vastuvõtmise ja keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande nõuetele vastavaks tunnistamise kohta 28.06.2021 otsusega nr 30.

Üldplaneeringu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise aruande avalik väljapanek kestab 19.07.-17.08.2021.

Avalikule väljapanekule järgnevad avalikud arutelud:

24.08.2021 (teisipäev)             11.00 Vara teeninduskeskus (Vara keskus, Vara küla)

13.30 Koosa rahvamaja (Keskuse, Koosa küla)

16.00 Kolkja teeninduskeskus (Suur tee 39, Kolkja alevik)

31.08.2021 (teisipäev)      12.00 Pala kultuurimaja (Kultuurimaja, Pala küla)

14.30 Kallaste raamatukogu (Sõpruse tn 4, Kallaste linn)

17.00 Alatskivi (Tartu mnt 4, Alatskivi alevik) (Peipsiääre vallamaja)

Üldplaneeringu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise materjalidega on võimalik avaliku väljapaneku ajal tutvuda Peipsiääre valla kodulehel http://www.peipsivald.ee/uldplaneeringute-koostamine ja paberil Peipsiääre Vallavalitsuses (Tartu mnt 4, Alatskivi alevik), Vara teeninduskeskus (Vara keskus, Vara küla), Koosa raamatukogus (Lasteaia, Koosa küla), Kallaste raamatukogus (Sõpruse tn 4, Kallaste linn) ning Pala raamatukogus (Kultuurimaja, Pala küla).

Avaliku väljapaneku ajal saab esitada kirjalikke ettepanekuid ja küsimusi aadressil vald@peipsivald.ee või Peipsiääre Vallavalitsusele aadressil Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, 60201 Tartumaa.