TREENINGUD PEIPSIÄÄRE VALLAS

VARA SPORDIHOONE / KOGUKONNAKESKUS

Noored

PALLIMÄNGUD

E   16:15-17:00

1.-3. kl õpilased- erinevad pallimängud

 SA Vara Sport
(treener Kätlin Lattik)
Tasuta

SULGPALL

E   17:00-17:45

4.-9. kl õpilased-  peamiselt sulgpall, kuid tutvustatakse ka teisi pallimänge.

TANTSIMINE
K-TANTS

T   14:00 – 15:00

1.-9. kl õpilasetele

K-Dance  
(treener Anni Kabral)
18€/kuu

Täiskasvanud

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.eu

 

KOOSA MÄNGUDE MAJA / KOOSA RAHVAMAJA / KOOSA NOORTEKESKUS

Noored

KÄSIPALL

     E   14:00 - 15:30
     K   14:00
 - 15:30
     R   14:00 - 15:30

4.-6. kl õpilased

MTÜ Spordiklubi Juku
(treener Priit Allikivi)
Tasuta

     PALLIMÄNGUD

      T  16:00 – 17:30

SA Vara Sport
(treener Kaja Sangernebo)
Tasuta

 

KORVPALL

      N   16:00 – 18:00

6 - 18.a

  SA Vara Sport
(treener Kristjan Kallavus)
Tasuta

MAADLUS

      T    17:00 – 18:30
      N    17:00 – 18:30
      P    13:00 - 14:30

Maadlusklubi Koosa
(treener Targo Leini)
45€/poolaasta

TANTSUTRENN

R   16:00-17:00

7-18.a

K-Dance 
Koosa Noortekeskuses
(treener Anni Kabral)
Tasuta

Täiskasvanud

PILATES

        K   18:45

Koosa Rahvamaja saalis
Treener M. Põld
3 €/kord

PALLIMÄNGUD

erinevate pallimängude ja saali aegade kohta leiab infot www.varasport.eu

 

KALLASTE SPORDIMÄNGUDE SAAL / NOORTEKESKUSE II KORRUS

Noored

JALGPALL

E    19:00-20:30
K   19:00-20:30
R   19:00-20:30

Kuni 19 a

Treener Vladimir Feltin
Tasuta

Täiskasvanud

JALGPALL

E    19:00-20:00
R   19:00-20:00

Treener E. Landzberg
Tasuta

POLEFITNESS
(Postitants)

E    18:00-20:00
K   18:00-20:00
R   17:00-19:00

Treener Aleksandra Sorgina
1 tund 3€/ 2 tundi 5€
Lastele ja õpilastele 3€

 

PEIPSIÄÄRE LASTEAED-PÕHIKOOLI SPORDISAAL

Noored/Täiskasvanud

KREEKA–ROOMA
MAADLUS,
NAISMAADLUS,
VABAMAADLUS,
JALGPALL

T 17:30-20:30
R 17:30-20:30

Treener Nikolai Djukov
Tasuta

 

ALATSKIVI KOOLI SPORDISAAL

Noored

JALGPALL


E   16:45-17:45
K   16:45-17:45
R   18:30-19:30

1.-3. kl tüdrukud, poisid

Juhendaja
Roman Buk
Tasuta

KERGEJÕUSTIK

T   14:50-15:35

N   14:50-15:35

4.-9. kl

tüdrukud, poisid

Juhendaja
Kristjan Kallavus
Tasuta

Täiskasvanud

SULGPALL

T 19:00-20:30
N 17:30-19:00

Kontaktisik
Juta Vahi
Tasuta

INDIACA

E 18:00-20:00
K 18:00-20:00

Juhendaja
Tarmo Eres
Tasuta

 

PALA SPORDISAAL/ PALA KULTUURIMAJA

Noored

JALGPALL

         T 17:15-18:00
         N 17:15-18:00

nooremad

Treener P. Päll
Tasuta

KORVPALL

N 15:45

kõigile

Treener V. Otsa
Tasuta

SULGPALL          T 18:00-19:00
         N 19:00-20:00
 nooremad õpilased
vanemad õpilased, täiskasvanud

 

Treener P. Päll
Tasuta

Sulgpall toimub huvikorral ka laupäeviti kokkuleppel treeneriga.

              INDIACA                 K 16:00 kõigile               Treener V. Otsa
                       Tasuta

SUUSATAMINE

E 14:30-15:30

kõigile

Treener K. Vunk
Tasuta

         VÕITLUSSPORT K 15:05                        6.-9. klass

Spordiklubi Võimla treenerid
Tasuta

JÕUTREENING TÕSTESPORT

Kokkuleppel juhendajaga, Peep Päll Tel: 511 7144
Tasuta

Täiskasvanud

PILATES
(Pala kultuurimajas)

K 16:15-17:15

Treener M. Põld
2,50 €/kord

INDIACA                          K 18:00 Tasuta

QI GONG
 (Hiina energia võimlemine)

T 17:00-18:00

Juhendaja K. Laidla
3 €/kord

Huvilistel võimalik kasutada spordisaali ja jõusaali, info Peep Päll Tel: 511 7144

 

KOKORA KÜLAKESKUS

Täiskasvanud, noored

PILATES
(Pala kultuurimajas)

R 19:00-20:00

Treener M. Põld
3 €/kord