HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

haridus- ja noorsootööspetsialist/
osakonna juhataja

Pille Lille
kõrgharidus, magister/
haridusteadus

pille.lille@peipsivald.ee
(+372) 5307 1811

Eelregistreerimine
telefoni teel

                                                

sporditööspetsialist

Priit Allikivi
kõrgharidus, magister/
terviseteadus

priit.allikivi@peipsivald.ee
(+372) 5304 6113

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

14.10 - 17.10.2019 

kultuuritööspetsialist

Reet Kruup
keskeriharidus/
laulu eriala

reet.kruup@peipsivald.ee
(+372) 525 0987

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 

infospetsialist

Viktoria Arro
keskeriharidus/
kujundusgraafik

viktoria.arro@peipsivald.ee
(+372) 523 8740

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 

Kallaste kultuuritöötaja
 

Jekaterina Tõlnikova
keskeriharidus/
turismikorraldus

jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee
(+372) 5193 9085
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
 
Kolkja rahvamaja kultuuritöötaja

Svetlana Podgornaja
kõrgharidus, magister/
kino- ja teatrinäitleja

svetlanapodgornaja87@gmail.com
(+372) 5740 6505

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
 

noorsootöötaja, Peipsiääre

Marina Lõsak
keskharidus

marina.losak@peipsivald.ee
(+372) 5692 6183

Eelregistreerimine
telefoni teel

 

noorsootöötaja, Kallaste

Kristina Drozdova
keskeriharidus/
laomajandus

teenistussuhe ajutiselt peatatud

Eelregistreerimine
telefoni teel

 
noorsootöötaja, Kallaste Elvira Buk
keskharidus
elvira.buk@peipsivald.ee
(+372) 5690 7808 
Eelregistreerimine
telefoni teel
 

noorsootöötaja, Vara

Karin Klemmer
keskeriharidus/
pagar-kondiiter

karin.klemmer@peipsivald.ee
(+372) 5306 4665

Eelregistreerimine
telefoni ja e-posti teel 

 
 

Peipsiääre KULTUURI KODULEHT  

Peipsiääre KULTUURI FACEBOOK

Peipsiääre SPORDI KODULEHT

Peipsiääre NOORTEINFO FACEBOOK