SOTSIAALOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

sotsiaalosakonna juhataja

Rutt Pirk
bakalaureus/
sotsiaaltöö

rutt.pirk@peipsivald.ee
(+372) 730 2375
(+372) 502 5231

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti  teel

                                        

lastekaitsespetsialist

Gerly Soieva
rakenduslik kõrgharidus/
sotsiaaltöö 
ja rehabilitatsiooni korraldus

gerly.soieva@peipsivald.ee
(+372) 512 0908

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 

sotsiaaltööspetsialist, Peipsiääre

Olga Solovjova
keskharidus

olga.solovjova@peipsivald.ee
(+372) 745 3431
(+372) 5669 5262

Vastuvõtt:
E-K 7.30-15.30

 

sotsiaaltööspetsialist 
sotsiaalhooldaja, Kallaste

Galina Sokolova
keskeriharidus/
raamatupidamine

galina.sokolova@peipsivald.ee
(+372) 745 2731

Vastuvõtt:
E,K,N 09.00-12.00

 

sotsiaaltööspetsialist, Pala

teenistussuhe peatatud

 

 

 

sotsiaaltööspetsialist, Pala

Eha Saar 
kõrgharidus/
agronoom
bakalaureus/
sotsiaaltöö

eha.saar@peipsivald.ee
(+372) 773 4609
(+372) 5390 1252

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
(määratud ajaks kuni
asendatava naasmiseni)

 

sotsiaaltööspetsialist, Vara

Vaike Torokvei
kõrgharidus/
õigusteadus

vaike.torokvei@peipsivald.ee
(+372) 731 5840
(+372) 5669 3734

Vastuvõtt:
T,R 09.00-12.00

20.12.18-06.01.19

sotsiaaltööspetsialist, Koosa

Ingrid Katsan
kõrgharidus/
agronoom
sotsiaaltöö

ingrid.katsan@peipsivald.ee
(+372) 745 3271
(+372) 5341 3934

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

31.12.18-04.01.19
sotsiaaltööspetsialist, Alatskivi
 
Veele Kook
keskeriharidus/
sotsiaalhooldaja,
tegevusjuhendaja
veele.kook@peipsivald.ee
(+372) 509 3440
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 
 

sotsiaalhooldaja, Pala

Elvi Randlahe

elvi.randlahe@peipsivald.ee

 

 

sotsiaalhooldaja, Pala

Ene Toom

ene.toom@peipsivald.ee

 

 

sotsiaalhooldaja, Vara (Välgi)

Maimo Sikk

maimo.sikk@peipsivald.ee
(+372) 741 8846
(+372) 523 8083

 

 

sotsiaalhooldaja,  Vara

Elle Koort

elle.koort@peipsivald.ee

 

 

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

Silvi Vaiknemets
keskeriharidus/

silvi.vaiknemets@peipsivald.ee
(+372) 503 2380

 

 

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

teenistussuhe peatatud