PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS

Telefon:              (+372) 730 2370
E-post:                vald@peipsivald.ee

Aadress:            Tartu mnt 4, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa 60201   
Registrikood:    77000192

Vallavalitsuse tööaeg: E - R  08.00 – 16.00

Panga rekvisiidid:
IBAN EE601010102034611007 SEB pank
IBAN EE492200001120240477 Swedbank

Peipsiääre vallavalitsuse arved palume saata aadressile: arved@peipsivald.ee
___________________________________________________________

PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUSE PÕHIPERSONAL

ASUTUSE JUHTIMINE

Teenistuskoht

Nimi ja haridus 

Kontaktandmed

Lisainfo 

Puhkused

vallavanem

(ametiülesanded tulenevad kohaliku
omavalitsuse korralduse seadusest
ning valla ja vallavalitsuse põhimäärusest)

Aleksandr Širokov
kõrgharidus, bakalaureus/
ettevõttemajandus

vallavanem@peipsivald.ee
(+372) 504 0738

Vastuvõtule
eelregistreerimine
Tel. (+372) 730 2370      

puhkust antakse volikogu 
esimehe käskkirjaga

abivallavanem

Peeter Kiuru
keskeriharidus/
politseiametnik

peeter.kiuru@peipsivald.ee  
(+372) 5393 2566

Vastuvõtule eelregistreerimine
Tel.(+372) 5393 2566     

 

abivallavanem

Väino Kivirüüt
kõrgharidus, magister/
majandusteadus, 

küberneetika

vaino.kiviruut@peipsivald.ee  
(+372) 504 1491

Vastuvõtule eelregistreerimine
Tel. (+372) 504 1491

 

 

VALLAKANTSELEI

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

vallasekretär

Jekaterina Aader
kõrgharidus, magister/ 
õigusteadus

jekaterina.aader@peipsivald.ee
(+372) 730 2374

Vastuvõtt:
E-R   09.00-11.00
         13.00-16.00
(v.a. vallavalitsuse või
volikogu 
istungite päevadel)

 

kantselei vanemspetsialist

Katrin Must
kutsekeskharidus/
väikeettevõtja 

katrin.must@peipsivald.ee
(+372) 730 2370

Vastuvõtt:
E-R 08.00-16.00


27.05 - 31.05.2019
01.08 - 14.08.2019

kantselei vanemspetsialist

Age Vene
rakenduslik kõrgharidus/
keskkonnateadus

age.vene@peipsivald.ee 
(+372) 730 2370 

Vastuvõtt:
E-R 08.00-16.00

 

25.06 - 12.07.2019                              

kantseleispetsialist

Eveli Norring
keskeriharidus/
ärikorraldus

eveli.norring@peipsivald.ee
(+372) 5693 9045

Vastuvõtt:
E-R 08.00-16.00

01.07 - 26.07.2019 

 

väärteomenetleja        

Sergei Täpsi
kõrgharidus, bakalaureus/ 
zooinsener

sergei.tapsi@peipsivald.ee
(+372) 507 1892

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 
29.07 -  30.08.2019

 

andmekaitsespetsialist

Marys Piller
keskeriharidus/ 
õigusteadus

marys.piller@peipsivald.ee
(+372) 730 2374

Vastuvõtt:
E-R 08.00-16.00

 
                          
 

 

FINANTS- JA RAAMATUPIDAMISOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

finantsjuht

Mirje Põld
kõrgharidus/
põllumajanduse
ökonoomika ja juhtimine

mirje.pold@peipsivald.ee
(+372) 730 2388

Eelregistreerimine
telefoni teel

01.08 - 14.08.2019
26.08 - 06.09.2019

raamatupidaja

Maili Mägi
kõrgharidus/
raamatupidamine ja analüüs 

maili.magi@peipsivald.ee
(+372) 5308 2515
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
13.05 - 26.05.2019
17.07 - 26.07.2019
12.08 - 23.08.2019

raamatupidaja

Eve Süld
kõrgharidus, bakalaureus/
majanduslik ettevõtlus
ja finantsjuhtimine
eve.suld@peipsivald.ee
(+372) 5308 2515
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
15.07 - 02.08.2019
14.10 - 25.10.2019

 

MAJANDUSOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

majandusosakonna juhataja

Kalmar Raudsepp
kõrgharidus/
agronoomia

kalmar.raudsepp@peipsivald.ee
(+372) 515 4875

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

27.05 - 31.05.2019
05.08 - 30.08.2019                                   

ehitusspetsialist

Raimond Võimre
kõrgharidus, magister/
veemajandus
(tehnikateadus)

raimond.voimre@peipsivald.ee
(+372) 5301 5887

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

15.07 - 28.07.2019
12.08 - 23.08.2019

keskkonnaspetsialist

Maimu Arro
kõrgharidus/
insener-tehnoloog

maimu.arro@peipsivald.ee
(+372) 517 7824

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

01.08 - 23.08.2019

maakorraldaja

Tõnu Ilves
kõrgharidus/
geoloogia

tonu.ilves@peipsivald.ee
(+372) 5885 5880

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

08.07 - 31.07.2019
12.08 - 16.08.2019

arendusspetsialist

Merike Järv
kõrgharidus, magister/
sotsiaalteadused

merike.jarv@peipsivald.ee
(+372) 5307 1533

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

20.06 - 05.07.2019
14.10 - 25.10.2019

 

jäätmejaama operaator

Haibula Zirkilov
kõrgharidus/
zooinsener

haibula.zirkilov@peipsivald.ee
(+372) 510 6713

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

17.06 - 02.07.2019       

 

HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

haridus- ja noorsootööspetsialist/
osakonna juhataja

Pille Lille
kõrgharidus, magister/
haridusteadus

pille.lille@peipsivald.ee
(+372) 5307 1811

Eelregistreerimine
telefoni teel

01.07 - 28.07.2019                                    

sporditööspetsialist

Priit Allikivi
kõrgharidus, magister/
terviseteadus

priit.allikivi@peipsivald.ee
(+372) 5304 6113

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

15.07 - 28.07.2019

kultuuritööspetsialist

Reet Kruup
keskeriharidus/
laulu eriala

reet.kruup@peipsivald.ee
(+372) 525 0987

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

15.07- 04.08.2019

infospetsialist

Viktoria Arro
keskeriharidus/
kujundusgraafik

viktoria.arro@peipsivald.ee
(+372) 523 8740

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

15.07 - 28.07.2019

Kallaste kultuuritöötaja
 

Jekaterina Tõlnikova
keskeriharidus/
turismikorraldus

jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee
(
+372) 5193 9085
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel
 

noorsootöötaja, Peipsiääre

Marina Lõsak
keskharidus

marina.losak@peipsivald.ee
(+372) 5692 6183

Eelregistreerimine
telefoni teel

01.07 - 28.07.2019

noorsootöötaja, Kallaste

Kristina Drozdova
keskeriharidus/
laomajandus

kristina.drozdova@peipsivald.ee
(+372) 5890 6170

Eelregistreerimine
telefoni teel

03.06 - 09.07.2019

noorsootöötaja, Vara

Karin Klemmer
keskeriharidus/
pagar-kondiiter

karin.klemmer@peipsivald.ee
(+372) 5306 4665

Eelregistreerimine
telefoni ja e-posti teel 

22.07 - 30.08.2019

 

SOTSIAALOSAKOND

Teenistuskoht

Nimi ja haridus

Kontaktandmed

Lisainfo

Puhkused

sotsiaalosakonna juhataja

Rutt Pirk
kõrgharidus, bakalaureus/
sotsiaaltöö

rutt.pirk@peipsivald.ee
(+372) 730 2375
(+372) 502 5231

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel


09.07 - 27.07.2019                                                

lastekaitsespetsialist

Gerly Soieva
rakenduslik kõrgharidus/
sotsiaaltöö 
ja rehabilitatsiooni korraldus

gerly.soieva@peipsivald.ee
(+372) 512 0908

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

01.07 - 21.07.2019

sotsiaaltööspetsialist, Peipsiääre

Olga Solovjova
keskharidus

olga.solovjova@peipsivald.ee
(+372) 5307 2585

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

20.05 - 02.06.2019
29.07 - 18.08.2019

sotsiaaltööspetsialist 
sotsiaalhooldaja, Kallaste

Galina Sokolova
keskeriharidus/
raamatupidamine

galina.sokolova@peipsivald.ee
(+372) 745 2731
(+372) 526 3469

Vastuvõtt:
E,K,N 09.00-12.00

17.07 - 02.08.2019
26.08 - 13.09.2019

sotsiaaltööspetsialist, Pala

Inga Jegorova
rakenduslik kõrgharidus/
sotsiaaltöö

inga.jegorova@peipsivald.ee
(+372) 5390 1252

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

01.07 - 01.08.2019

sotsiaaltööspetsialist, Vara

Vaike Torokvei
kõrgharidus/
õigusteadus

vaike.torokvei@peipsivald.ee
(+372) 731 5840
(+372) 5669 3734

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

25.06 - 12.07.2019

sotsiaaltööspetsialist, Koosa

Ingrid Katsan
kõrgharidus/
agronoom
sotsiaaltöö

ingrid.katsan@peipsivald.ee
(+372) 745 3271
(+372) 5341 3934

Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

01.07 - 31.07.2019
sotsiaaltööspetsialist, Alatskivi
 
Veele Kook
keskeriharidus/
sotsiaalhooldaja,
tegevusjuhendaja
veele.kook@peipsivald.ee
(+372) 509 3440
Eelregistreerimine
telefoni või e-posti teel

 
12.08 - 25.08.2019
25.11 - 08.12.2019

sotsiaalhooldaja, Pala

Elvi Randlahe

elvi.randlahe@peipsivald.ee

 

08.07 - 28.07.2019
14.10 - 27.10.2019

sotsiaalhooldaja, Pala

Ene Toom

ene.toom@peipsivald.ee

 

01.08 - 29.08.2019

sotsiaalhooldaja, Vara (Välgi)

Maimo Sikk

maimo.sikk@peipsivald.ee
(+372) 741 8846
(+372) 523 8083

 

20.05 - 31.05.2019
01.07 - 16.07.2019

sotsiaalhooldaja,  Vara

Elle Koort

elle.koort@peipsivald.ee
(+372) 5569 6836

 

13.05 - 09.06.2019

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

Silvi Vaiknemets
keskeriharidus/

silvi.vaiknemets@peipsivald.ee
(+372) 503 2380

 

20.05 - 02.06.2019
19.08 - 30.08.2019

sotsiaalhooldaja,  Alatskivi

teenistussuhe peatatud